Play4Guidance (P4G) ένα πρωτοποριακό Παιχνίδι Επιχειρηματικότητας | Μονάδα Καινοτομίας και Επιχειρηματικότητας

Play4Guidance (P4G) ένα πρωτοποριακό Παιχνίδι Επιχειρηματικότητας

Η Science View συμμετέχει στη διεξαγωγή έρευνας για το πρόγραμμα Play4Guidance (P4G). Το P4G είναι ένα έργο χρηματοδοτούμενο από την Ευρωπαϊκή Ένωση και παρουσιάζει ένα πρωτοποριακό Παιχνίδι Επιχειρηματικότητας στοχεύοντας να εκπαιδεύσει και να καθοδηγήσει μαθητές, φοιτητές και νέους άνεργους για την απόκτηση επιχειρηματικών, οικονομικών και μαθηματικών δεξιοτήτων. Συνημμένο θα βρείτε το ενημερωτικό φυλλάδιο με περισσότερες πληροφορίες για το έργο.

Σας προσκαλούμε να συμμετάσχετε στη σύντομη διαδικτυακή έρευνα του Play4Guidance που θα βρείτε εδώ: https://www.surveymonkey.com/s/X7Z5676

Η γνώμη σας είναι πολύ σημαντική για εμάς. θα θέλαμε να μας βοηθήσετε να αναγνωρίσουμε και να ορίσουμε τα χαρακτηριστικά και τις ικανότητες που θα πρέπει να διαθέτει ένας επιχειρηματίας.

Ζητάμε μόνο 5 λεπτά από το χρόνο σας και με τη συμμετοχή σας θα ενημερωθείτε προκειμένου να συμμετάσχετε και σε sessions του Παιχνιδιού Επιχειρηματικότητας P4G, εφόσον το επιθυμείτε.