Σεμινάριο 50 ωρών ‘Επιχειρηματικότητα και Καινοτομία’ από το Διεθνές Πανεπιστήμιο | Μονάδα Καινοτομίας και Επιχειρηματικότητας

Αγαπητοί φίλοι του Διεθνούς Πανεπιστημίου,

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε για την έναρξη του σεμιναρίου ‘Επιχειρηματικότητα και Καινοτομία’ από το Διεθνές Πανεπιστήμιο της Ελλάδος το οποίο θα πραγματοποιηθεί από τις 31 Μαρτίου έως τις 15 Απριλίου και αποσκοπεί στην ενθάρρυνση και παρακίνηση των νέων να αναλάβουν επιχειρηματική δραστηριότητα.

Το σεμινάριο θα έχει διάρκεια 50 ώρες και θα πραγματοποιηθεί στην ελληνική γλώσσα.

Η προθεσμία υποβολής της αίτησης ενδιαφέροντος λήγει την Τετάρτη 26 Μαρτίου 2014.

Μπορείτε να προωθήσετε το email αυτό σε φίλους και γνωστούς σας που πιθανόν να ενδιαφέρονται.

Περισσότερες πληροφορίες θα βρείτε στα συνημμένα αρχεία και στο http://www.ihu.edu.gr/index.php/news-events/item/390-entrepreneurship-and-innovation.html.

Ευχαριστούμε.